Blefaroplastika

Blefaroplastika


Zázrak pro unavené oči a těžká oční víčka

Máte pocit, že krémy a masky ani drahá séra už nepomáhají, ale nechcete se smířit s tím, že byste měli zbytečně vypadat starší a smutnější? Pak věřte, že nemusíte. Pomoci vám může blefaroplastika.

Operace očních víček, také známá právě pod pojmem blefaroplastika, je estetický zákrok k odstranění nadbytečné kůže a tuku z víček. Tento zákrok může být prováděn na horních i dolních víčkách a jeho cílem je vytvořit svěží, odpočatý a mladistvý vzhled v bezprostředním okolí očí.

Často se stává, že s věkem nebo vlivem genetiky naše oční víčka začínají mít tendence k povislosti, a díky tomu tak naše tvář celkově působí unaveně. Právě blefaroplastika však může tento problém poměrně snadno vyřešit a pomoci pacientovi získat zpět svůj mladistvý a odpočatý vzhled.

Pokud byste i vy rádi vypadali zase svěže, toto je způsob jako toho dosáhnout, aniž byste museli mít obavy. Zákrok je prováděn pod lokální anestezií a trvá přibližně jednu až dvě hodiny. Během operace se odstraňuje nadbytečná kůže a tuk z víček, což vede k výraznému zlepšení vzhledu očí. Po operaci se mohou objevit mírné otoky a podlitiny, ale ty by měly do týdne zmizet. Nenechte se ale zmást. Blefaroplastika není jen estetický zákrok, pomáhá také účinně řešit praktické problémy, jako je například snížení zorného pole a špatné vidění v důsledku povislých víček.

Velkou výhodou zákroku je, že výsledky blefaroplastiky jsou trvalé. A pacientům přináší mimo jiné i zlepšení sebevědomí a větší spokojenost se vzhledem svých očí a mnohdy i celého obličeje.

V případě zájmu o blefaroplastiku je důležité konzultovat svůj případ s plastickým chirurgem a získat podrobné informace o zákroku, včetně možných rizik a omezení. Je důležité zvážit všechny možnosti a diskutovat očekávané výsledky s lékařem. Jen tak budete mít jistotou, že tento zákrok je pro vás tím správným rozhodnutím. S důvěrou se můžete obrátit na Plastickou chirurgii MUDr. Šárky Stiborové v Brně, kde se vám rádi budou věnovat a poskytnou vám tu správnou péči.
V průběhu konzultace lékař posoudí stav vašich víček a navrhne vám nejvhodnější postup pro dosažení požadovaných výsledků. Prodiskutuje s vámi dobu a průběh rekonvalescence a vše, co je potřebné pro úspěšné provedení zákroku.

Blefaroplastika je účinná a populární možnost, jak se cítit lépe pro ty, kteří hledají zlepšení vzhledu svých očí. Nebojte se a domluvte si konzultaci ještě dnes, ať jste zase o krůček blíže vyššímu sebevědomí.

Fotografie