Pár důvodů proč si koupit anatomický polštář

Nemůžete klidně v noci spát? Převalujete se z boku na bok kvůli nevhodnému polštáři a stále nemůžete najít tu vhodnou polohu pro vydatný odpočinek. Budíte se kvůli bolestem krční páteře? Máme pro vás řešení. Anatomický polštář vás zbaví pocitu neklidného spánku.

Vhodný polštář by neměl být ani moc měkký ani moc tvrdý a stejně tak není vhodný ani příliš vysoký nebo příliš nízký polštář, protože pak se vaše krční páteř nedokáže dostatečně uvolnit a způsobuje vám oné bolesti krční páteře, hlavy, když se ráno probouzíte. Proto je tu pro vás řešení v podobě anatomického polštáře, který se skládá z paměťové, nebo-li líné pěny, která se natvaruje díky tělesné teplotě přímo na míru tvaru těla (hlavy) a vy na něm můžete během celé noci v klidu odpočívat. Anatomické polštáře s ergonomickým tvarováním jsou vhodné jak pro spánek na boku tak pro spánek na zádech, díky svému pěnovému materiálu se dokonale přizpůsobí tvaru těla, což klasický polštář nedokáže. Krční páteř je na anatomickém polštáři v rovné poloze, nedochází k nějakému zaklonění, a proto krční svaly jsou dostatečně uvolněné.

Anatomický polštář s ergonomických povrchem je i vynikajícím řešením, pokud vaše zaměstnání vyžaduje celodenní sezení za počítačem s nedostatkem pohybu a brání vám v možnosti pravidelného cvičení, proto dopřejte své krční páteři uvolnění alespoň během vašeho spánku díky kvalitnímu anatomickému polštáři z české dílny PiCaSa manufactury.