Senior Park jako místo pro spokojený život

Pokud hledáte místo, kde by Vaši blízcí strávili v pěkném prostředí a bezpečí podzim života, navštivte s nimi Senior Park v Ostravě. Život v Senior Parku je alternativou pro pečovatelskou službu v Ostravě, či Domov pro seniory v Ostravě, oproti nim ale nabízí více svobodného rozhodování a volbu, jak trávit volné dny.

V každém ze Senior Parku se nachází desítky bytů se servisní službou, na kterou je možné obrátit se celodenně. Můžete si tak být jistí, že Vaši blízcí nezůstanou bez pomoci i v nečekaných situacích, kdy jim vypoví službu zdraví. Pravidelně mohou jezdit společným autem na návštěvy lékařů, k zubaři, pro léky a zdravotní pomůcky do lékárny, či do obchodu pro vitamíny a nákupy na svačinu. Obědy si mohou objednávat od profesionálů, ale v bytě mají i vlastní kuchyňku, kde si mohou uvařit, na co mají chuť. Na oslavy narozenin si běžně pozvou členy rodiny a můžou jim nabídnout přespání ve svém bytě.

Velkou výhodou je bezbariérovost celého areálu, takže i v případě nehody či úrazu, je obyvatelům zcela k dispozici interiér, ale i exteriér parku. Obyvatelé ocení i bezpečí a zajištění soukromí pro své aktivity. Někdo si pěstuje na malém pozemku okrasné květiny tak, jak byl celý život zvyklý. Další má vlastní zvířátko, které s ním přišlo z původního domova a může se mu nadále věnovat na pravidelných procházkách po okolí. Také čtenáři si najdou zálibu ve společném čtení knih v knižním kroužku. Stejně tak se mohou těšit na výlety do přírody, na plánované návštěvy výstav a divadel, debaty o historii s odborníky, či sezónní oslavy jako jsou vinobraní a dýňobraní.

Hlavní předností Senior Parku je vzniklá komunita, ve které fungují sousedské vztahy, obyvatelé se spolu domlouvají na společných akcích a plánují si čas. Takto aktivně prožité dny v kruhu přátel jsou zárukou spokojeného pobytu v Senior Parku, přijďte se o tom sami přesvědčit.