Kadeřnictví Casciaro Brno

Jste nespokojeni se svou vizáží a každé ráno si v zrcadle říkáte, že to ani nejste vy? Myslíte, že by to chtělo změnu? Tak začněte u vlasů!

Naše vlasové studio Casciaro na Botanické ulici v Brně Vám nabízí nadstandardní služby a perfektní péči o vlasy. Najdete zde příjemné prostředí a přátelskou atmosféru.

Pracujeme s prestižní italskou vlasovou kosmetikou Framesi. Prioritou našeho studia je osobní a profesionální přístup ke každému klientovi. Nejen při první návštěvě našeho studia Vám poradíme s výběrem vhodné služby. Vždy Vám představíme kosmetiku, se kterou pracujeme a poradíme Vám s výběrem barvy, střihu a doporučíme nejvhodnější postupy a úpravy pro Váš typ účesu. Dbáme na perfektně propracovaný střih s jednoduchou údržbou. Naše kadeřnice Vám doporučí i produkty pro domácí péči vašich vlasů a vlasové pokožky, aneb jak se šetrně a dobře starat o vlasy doma. Všichni naši zaměstnanci se účastní pravidelných vzdělávacích seminářů, aby se zdokonalovali ve své práci. Moc dobře totiž víme, že novinky a trendy ve světě vlasové módy je přesně to, co hledáte.

Kromě služeb kadeřnictví také nabízíme kosmetické služby. Naše vyškolená kosmetička nabízí vizážistické služby a aplikaci permanentního make-upu. Provádíme efekt zahuštění řas, celistvé oční linky, modelace rtů barevnou výplní, vláskovité obočí metodou Long Time Liner, obnovujeme starší nebo nepovedené permanentní make-upy.

Novinkou ve studiu Casciaro je možnost absolvovat rekvalifikační kadeřnické kurzy. Lektorkou těchto kurzů je paní Jana Vodvárková, jeden z technologů firmy Framesi. Tento kurz je vhodný pro absolventy škol, kteří si chtějí obohatit zkušenosti, pro kadeřnice po mateřské dovolené nebo pokud chcete svým stálým zákazníkům přinést něco nového.

Návštěva v kadeřnictví Casciaro pro Vás bude malým zastavením každodenního spěchu, relaxace a posezení u dobré kávy. Neváhejte nás kontaktovat emailem, telefonicky nebo osobně.

Těšíme se na Vás!