Kadeřnictví Brno

Jste nespokojení s tím, jak vypadáte? Děsí Vás každý pohled do zrcadla? Říkáte si, to snad nemůžu být já? Přemýšlíte o změně vizáže? Měli byste začít u vlasů! I malá změna účesu dokáže vytvořit rozdíl ve Vašem vzhledu.
Vlasové studio Casciaro, nacházející se v klidném prostředí téměř v centru Brna, Vám může poskytnout dokonalou péči o Vaše vlasy. V prostorách vlasového studia Casciaro najdete pohodovou atmosféru, kterou vytváří celý tým kadeřníků a stylistů.

Vlasové studio Casciaro využívá špičkovou italskou kosmetiku Framesi. Při návštěvě brněnském kadeřnictví Casciaro se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup. O Vaše vlasy se postará špičkově proškolený tým. Vybere Vám služby vhodné pro Vás, poradí s výběrem barvy a střihu, přidají typy týkající se vhodné kosmetiky. V kadeřnickém studiu Casciaro dbají na dokonalý, ale zároveň bezúdržbový střih. Doporučí Vám jak o vlasy pečovat doma a jaké používat produkty, aby nedocházelo k jejich poškozování. Celý tým se pravidelně vzdělává, aby následovali trendy v oblasti vlasové stylistiky, tak aby se Vám dostávalo pouze moderní péče o Vaše vlasy.

V kadeřnictví Brno se nabízí také kosmetické služby. Kosmetička provádí aplikaci permanentního make-upu, nebo obnovu a korigování starších a nepovedených permanentních make-upu. Dále poskytuje služby, jako jsou modelace rtů, vláskovité obočí metodou LONG TIME LINER a oční linky.

Pro čerstvě vystudované kadeřnice a kadeřníky, kteří chtějí obohatit své zkušenosti, nebo pro kadeřnice po mateřské dovolené, nabízí kadeřnictví Brno rekvalifikační kurzy. Tyto kurzy, které jsou akreditované MŠMT, vede Jana Vodvárková.

Ve vlasovém studiu Casciaro na Botanické ulici v Brně si příjemně odpočnete od stresu a posedíte s šálkem dobré kávy. Odcházet budete jako zcela noví, energií nabití lidé. Neváhejte navštívit studio Casciaro.