Omlazení pleti pro její krásu a zdraví

Povadlé pleti a vráskám konečně odzvonilo! Každá žena by měla řešit metody omlazení pleti již při prvním výskytu vrásek, aby pleť nepůsobila unaveně a nezdravě.

S rostoucím věkem stárnou i naše buňky. Pokožka poté začne ztrácet pružnost, pevnost a začnou se tvořit nedokonalosti. Proč se naše pleťové buňky s postupem času unavují? Na pleť působí spoustu vnějších a vnitřních faktorů. Z vnějších faktorů je to například sluneční záření, znečištěné ovzduší, špatný životní styl nebo nedostatek spánku. Vnitřní stárnutí je dané především procesem biologického stárnutí, na který působí genetické faktory nebo hormonální změny.

Našim úkolem je Vaší pleti znovu navrátit svěžestzdravípružnost a mládí. Snažíme se co nejefektivněji využít moderních přístrojů a Vás a Vaši pleť dovést k maximální spokojenosti. Používáme neinvazivní a bezbolestnou metodu RADIO 4. Radiofrekvence tímto přístrojem dokáže pleť i pokožku celého těla okamžitě vypnout. Přístroj působí hluboko v pokožce, kde napomáhá k tvorbě kolagenu a elastinu. Pracuje na principu kvadripolárního přenosu energie, kdy se zaměří na hlubší vrstvy pokožky s použitím nižší energie. Vypnutou a zdravější pokožku uvidíte již po prvním ošetření. Navíc po více aplikacích působí dlouhodobě a zmírňuje projevy stárnutí. Pro maximální účinek doporučujeme 4 – 6 ošetření. Vždy ovšem záleží na aktuálním stavu pokožky.

Díky této patentované technologii můžete redukovat vrásky, vyhladit a vypnout pleť nejen na obličeji, ale i na těle, dále zpomalit proces stárnutí a zlepšit metabolismus kůže. Na vaše přání můžeme také odstranit podbradek a částečně zmenšit i tukové buňky. Výsledkem je zlepšení struktury pleti, kontury obličeje i vypnutá, zdravá a mladistvější pokožka.

Tato metoda je vhodná především k ošetření obličeje, oblasti nosu a rtů, dekoltu, brady, tváře a oblasti očního okolí.

Navštivte naše Centrum estetické péče Aesthea a společně najdeme cestu, abyste byla ještě krásnější.