Centrum estetické péče Aesthea

Zdá se vám, že vaše tělo by si zasloužilo výrazně lepší péči, než jakou mu poskytujete? Uvažovali jste už o tom svěřit se do rukou profesionálů a nechat si odstranit nějaké vady na kráse? Pokud zatím ne, tak vám v dnešním článku představíme metody, pomocí kterých lze dosáhnout výrazně hezčího těla. Zda se pro některou z nabízených možností rozhodnete, tak to už zůstává pouze na vašem rozhodnutí.

Omlazování pleti

Trápí vás nějaké nedostatky v obličeji? Dělají se vám vrásky a vypadáte kvůli nim podstatně starší? V takovém případě se lze objednat na procedury, které mají za cíl omlazení vaší pleti a odstranění těchto nedokonalostí. Samozřejmě centrum estetické péče AESTHEA Brno používá pouze neinvazivní metodu, u které stačí chvíle a vaše pleť bude jako nová.

Neinvazivní liposukce

Liposukce, tedy odstranění určité tukové vrstvy, může probíhat i neinvazivně bez chirurgického zásahu. Centrum estetické péče AESTHEA používá k těmto účelům ultrazvukové kativační vlny, které narušují tukové buňky a během týdne od jednoho sezení dochází k odplavování přebytečné vody a tuku z těla. Takto lze na problematických partiích za jeden týden odbourat až 15 centimetrů. Pokud by vás více zajímala tato neinvazivní liposukce Brno, můžete navštívit web aesthea.cz, na kterém se dočtete více podrobností.

Kryolipolýza

Další metodou pro zredukování tukové vrstvy je takzvaná kryolipolýza. Co si pod tímto termínem můžete představit? Během procedury dochází ke zmražení tukových buněk, které se následkem toho po několik týdnů rozpadají. Tímto způsobem lze odstranit až 45% tuku z problematických míst na těle. Vše je přitom samozřejmě naprosto bezbolestné.

Bělení zubů

U této procedury nejde ani tak o fyzické zdraví, jako spíš o zdokonalení celkového stavu těla. Přeci jen s bílými zuby uděláte na okolí lepší dojem a sami se budete cítit v pohodě. Bělení zubů pro vás samozřejmě také zajistí centrum estetické péče AESTHEA.