Bojujete s únavou ?...vyzkoušejte zázrak jménem guarana !!

Semena rostliny Guarana jsou výborným stimulantem nervové soustavy, obsahují Kofein, guaranin, teobromin, teofilin a vitamíny skupiny C a B, antioxidanty a rostlinné oleje.

Užívání guarany není návykové. Zlepšuje paměť a koncentraci, zefektivňuje proces učení, navyšuje výdrž a vitalitu, zlepšuje náladu a sebevědomí, snižuje pocit únavy a povzbuzuje myšlení, způsobuje zklidnění při nervových depresích.

Detoxikuje tělo, čistí krev, ledviny a játra, zvyšuje vylučování vody a aktivuje funkci zažívacího traktu, zlepšuje metabolismus pokožky, má proti průjmové účinky, odbourává příznaky střízlivění z alkoholu a  pomáhá při poruchách trávení.

Je vhodná v období snížení příjmu potravy, protože tlumí pocit hladu a současně dodává tělu nenasycené oleje a živice takže nervové buňky při tom nehladovějí.
Dodává energii, zmírňuje bolesti při menstruaci, tlumí bolesti svalů a hlavy, posiluje imunitu, pomáhá snižovat teplotu při horečkách, urychluje regeneraci po dlouhodobých nemocech, zvyšuje imunitu, zlepšuje krevní oběh a podporuje činnost srdce. Zakoupit ji můžete i v Brně.

Zpomaluje stárnutí, působí jako prevence proti arterioskleróze, při pravidelném užívání má omlazující efekt a afrodiziakální účinky, pomáhá udržovat plodnost do vysokého věku.