Trvalá epilace Brno

Za jednu z nejžádanějších kosmetických procedur lze považovat depilaci či rovnou epilaci. Jaký je v těchto dvou pojmech vlastně rozdíl? Během depilace jsou odstraňovány pouze ony části chloupků, které se nachází nad povrchem kůže. Postupně tedy opět dorostou a celou proceduru musíte opakovat. U epilace se jedná o trvalé odstranění chloupků včetně kořínků. Pomocí moderních přístrojů se vše odehrává naprosto bezbolestně a vcelku rychle.

Epilace vhodná pro ženy i muže

Nejen ženy by se rády zbavily chloupků z viditelných i intimních partií. O trvalou epilaci mají v poslední době zájem i mnozí muži, kteří se například věnují sportu, a různé ochlupení může být zdrojem značného zápachu. Chtěli byste se těchto chloupků zbavit? Ve Aesthea vám můžeme pomoci. Objednejte se na odstranění ochlupení z jakékoliv části vašeho těla a po několikeré návštěvě budete nepříjemných chloupků zcela zbaveni.

Odstranění chloupků ze všech tělesných partií

Vadí vám chloupky v podpaží, na hrudi či v intimních partiích? Rádi byste se jich zbavili natrvalo? Trvalá epilace Brno za pomoci světelných pulzů je rozhodně dobrým a bezbolestným řešením. Během každé aplikace dochází k rozbití mnoha obalů kořínků vašeho ochlupení. Kořínky tak nejsou vyživovány a po vypadnutí se viditelné chlupy již nikdy neobjeví. Maximálně můžete narazit na drobné a prakticky neviditelné světlé chloupky, které už by vám z estetického hlediska ani z jakýchkoliv jiných důvodů vadit neměly.

Provedení epilace pomocí kvalitních přístrojů

Epilace v Brně ve studiu Aesthea - provádíme trvalou epilaci, tedy odstranění chloupků včetně jejich kořínků, pomocí moderních přístrojů. Ty pracují na principu vysílání světelných intenzivních pulzů, které zcela rozbijí obaly kořínků odstraňovaných chloupků. Celou proceduru provádí odborný pracovník, který dbá na vaše zdraví a nemusíte se tak vůbec ničeho obávat.