Ekologické nákupní tašky pro ty, co chtějí chránit přírodu

Nikoho dnes již nepřekvapí, když po něm v obchodě požadují, aby si zaplatil za igelitovou tašku, ve které si chce právě odnést svůj nákup. Zpoplatnění plastových tašek, které dříve bývaly v každém větším obchodě zdarma, je důsledkem opatření, které si klade za cíl omezit používání plastu. Cílem je pak především ochrana přírody a snaha naučit lidstvo využívat recyklovatelné a šetrné materiály.

Výroba igelitových tašek je totiž založena na zpracování ropných produktů, plynu a uhlí, přičemž dochází k emisi škodlivých skleníkových plynů. Zároveň je příroda znečišťována polutanty, jako je třeba síra. Následně plastové tašky zamořují jezera, řeky a oceán.

Pokud i vy patříte mezi ekologicky smýšlející podnikatele a hledáte alternativu k tzv. igelitkám, kterou byste mohli hrdě nabízet svým zákazníkům, můžete si nechat vyrobit na zakázku tašky látkové. Bavlněné tašky jsou ekologické, lehké, ale přitom pevné, takže si poradí i s těžším obsahem. Jsou pratelné a svým vzhledem přímo vybízí k opakovanému používání. Taková reklamní taška s potiskem zároveň dobře poslouží k propagaci vašeho podnikání. Dnešní možnosti potisku vykazují vysokou odolnost a tak zákazník, který tašku bude dále používat, dostane váš business do povědomí mnoha dalších potenciálních klientů. Velmi je oceníte také na výstavách, kde je můžete použít třeba pro další reklamní materiály. Ekologické nákupní tašky navíc vaši firmu ukážou v dobrém světle. Jako někoho, komu není jedno, co se děje s naší planetou. Vaši zákazníci, kteří se snaží chovat šetrně k životnímu prostředí, budou přímo nadšeni. Navíc získají originální a vkusný doplněk, kterým vám budou dále dělat jméno a dlouhodobou reklamu.

Látkové nákupní tašky z netkané textilie, bavlny nebo BIO bavlny s certifikátem GOTS vám podle vašeho přání navrhne na míru specializovaná firma. Vybrat si můžete z mnoha barev dle vzorníku. Ekologické nákupní tašky jsou v nabídce v několika gramážích i povrchových úpravách. Vaše logo a další grafika dle přání pak může být aplikována digitálním tiskem nebo sítotiskem, který se nedrolí ani po opakovaném používání a praní. U bavlněných tašek vám mohou logo i vyšít. Nechte se reprezentovat krásnou a odolnou, k životnímu prostředí šetrnou, reklamní taškou s potiskem na míru.